Branžež

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Branžež

Ubytování Branžež a okolí nabízí pro návštěvníky obce Branžež širokou škálu možností. Ubytování Branžež představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Branžež, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Branžež? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Branžež

Ubytování Branžež

Obec Branžež leží asi 5 km východně od Mnichova Hradiště, obklopena nádhernou přírodou Českého ráje. Hlavním turistickým magnetem Branžeže je Komárovský rybník. Na jeho břehu se nachází hned několik možností ubytování. Jedná se samozřejmě zejména o kempy, které nabízejí ubytování jak v chatkách, tak i ve vlastních stanech či karavanech.

Chatová osada Lemberk poskytuje ubytování v chatkách pro 4 - 5 osob, v těsné blízkosti Komárovského rybníku. Je ideální pro rodinnou rekreaci. Na západním břehu Komárovského rybníku poskytuje ubytování Duo Camp. Můžete zde zvolit ubytování v chatkách, karavanech nebo ve vlastních stanech.

Branžež ale nenabízí jen ubytování v kempu, můžete se ubytovat i v některém z penzionů, které nabízejí velmi kvalitní ubytování.


Kemp - rekreační středisko JUNIOR


Kemp - rekreační středisko JUNIOR nabízí ubytování v obci Srbsko - Kněžmost, nedaleko Komárovského rybníku. Komárovský rybník je jedním z velmi turisticky oblíbených míst v Českém ráji.

Kemp Lemberk


Kemp Lemberk leží v Českém ráji nedaleko Komárovského rybníka u vesnice Branžež. Toto místo je oblíbené především pro svojí jedinečnou polohu v přírodním ráji, který zaručuje rozmanitost vyžití volného času za každého počasí a také pro různé druhy dovolených. Je možno se slunit na břehu krásného rybníčku či trávit v parném dni ve stínu léčivých borovic nebo prozkoumat okolí, kde se nalézá velké množství skalních útvarů a jiných zajímavostí včetně několika hradů.

Penzion Slunečno


Penzion Slunečno leží nedaleko Komárovského rybníka – Branžeže, v turistickém regionu Český ráj. Slunečno se nachází přímo na cyklostezce, směrem ke hradu Kost, který je vzdálen cca. 1 km od penzionu.

Duo Camp


Duo Camp nabízí ubytování na západním břehu rybníka Branžež u stejnojmenné obce v regionu Český ráj.

Chaty - rekreační středisko JUNIOR


Rekreační středisko JUNIOR nabízí ubytování v obci Srbsko - Kněžmost, nedaleko Komárovského rybníku. Komárovský rybník je jedním z velmi turisticky oblíbených míst v Českém ráji.

Apartmány Duo Camp


Duo Camp poskytuje ubytování také ve 2 apartmánech. Nachází se v obci Branžež, v její místní části Nová Ves, v regionu Český ráj.

Chatová osada Lemberk


Chatová osada Lemberk poskytuje ubytování v regionu Český ráj, nedaleko Komárovského rybníka u obce Branžež.

Camp Branžež - Křineč


Camp Branžež - Křineč nabízí možnost ubytování v obci Branžež v turistickém regionu Český ráj.

Více ubytování v lokalitě Branžež

Doporučené regiony

Malá Skála
Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným...
Turnov
Město Turnov patří společně s Jičínem k nejznámějším a nejoblíbenějším turistickým centrům regionu Český ráj. Turnov bývá nazýván jednou z bran Českého ráje, zároveň však...
Hrubá Skála
Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména...

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Branžež
toplist