Dětenice

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Dětenice

Ubytování Dětenice a okolí nabízí pro návštěvníky obce Dětenice širokou škálu možností. Ubytování Dětenice představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Dětenice, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Dětenice? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Dětenice

Ubytování Dětenice

Obec Dětenice leží nedaleko Libáně, mezi městy Jičín, Sobotka a Mladá Boleslav, na jižním okraji nádherné oblasti zvané Český ráj. Přímo v obci se nachází opravený zámek, který v letní sezóně nabízí řadu zajímavých programů, zejména pro rodiny s dětmi. Zámek Dětenice je zajímavý historickými interiéry a rozlehlým parkem, který sousedí s hřebčínem. Je možno prohlídnout si zdejší pivovar, ale za návštěvu stojí především středověká krčma, kde se pro návštěvníky koná kostýmovaná show navozující zážitek návštěvy středověké putyky s kejklíři a markytánkami.

Pokud hledáte ubytování v obci Dětenice, pak si můžete vybrat hotel Rustikal, nebo ojedinělý Středověký hotel. Hotel Rustikal nabízí kvalitní ubytování přímo naproti Dětenickému zámku. Jedná se o příjemný rodinný hotel, který poskytuje ubytování v pokojích vybavených masivním dřevěným nábytkem. Kromě ubytování nabízí i skvělé speciality v hotelové restauraci – pizzerii a crepetérii (palačinky).

Unikátní Středověký hotel nabízí ubytování ve velmi stylově vybavených pokojích a má i bezbariérové apartmá. Pokud zvolíte ubytování v tomto hotelu, vrátíte se do doby dávno minulé, v recepci Vás přivítá žebrák nebo čarodějnice a do pokoje Vás doprovodí trpaslík s lucernou.

Kombinace těchto všech služeb činí z Dětenic zajímavou příležitostí pro firemní kurzy či incentivní turistiku.


Pizzeria a creperia Rustikal


Součástí hotelu Rustikal je restaurace-pizzerie s nabídkou italských a francouzských specialit. Nachází se v obci Dětenice, v regionu Český ráj.

Středověká krčma Dětenice


Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek – přenést se do období středověku se vším, co k němu patří.

Více ubytování v lokalitě Dětenice

Doporučené regiony

Malá Skála
Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným...
Turnov
Město Turnov patří společně s Jičínem k nejznámějším a nejoblíbenějším turistickým centrům regionu Český ráj. Turnov bývá nazýván jednou z bran Českého ráje, zároveň však...
Hrubá Skála
Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména...

Další zajímavé regiony

Holenice
Obec Holenice leží západně od Lomnice nad Popelkou a patří k nejstarším obcím na Lomnicku. Nacházejí se v malebné oblasti Českého ráje. Nedaleko obce je nejznámější dominanta této...

Všechny regiony

Nacházíte se na Dětenice
toplist