Dětenice

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Dětenice

Ubytování Dětenice a okolí nabízí pro návštěvníky obce Dětenice širokou škálu možností. Ubytování Dětenice představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Dětenice, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Dětenice? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Dětenice

Ubytování Dětenice

Obec Dětenice leží nedaleko Libáně, mezi městy Jičín, Sobotka a Mladá Boleslav, na jižním okraji nádherné oblasti zvané Český ráj. Přímo v obci se nachází opravený zámek, který v letní sezóně nabízí řadu zajímavých programů, zejména pro rodiny s dětmi. Zámek Dětenice je zajímavý historickými interiéry a rozlehlým parkem, který sousedí s hřebčínem. Je možno prohlídnout si zdejší pivovar, ale za návštěvu stojí především středověká krčma, kde se pro návštěvníky koná kostýmovaná show navozující zážitek návštěvy středověké putyky s kejklíři a markytánkami.

Pokud hledáte ubytování v obci Dětenice, pak si můžete vybrat hotel Rustikal, nebo ojedinělý Středověký hotel. Hotel Rustikal nabízí kvalitní ubytování přímo naproti Dětenickému zámku. Jedná se o příjemný rodinný hotel, který poskytuje ubytování v pokojích vybavených masivním dřevěným nábytkem. Kromě ubytování nabízí i skvělé speciality v hotelové restauraci – pizzerii a crepetérii (palačinky).

Unikátní Středověký hotel nabízí ubytování ve velmi stylově vybavených pokojích a má i bezbariérové apartmá. Pokud zvolíte ubytování v tomto hotelu, vrátíte se do doby dávno minulé, v recepci Vás přivítá žebrák nebo čarodějnice a do pokoje Vás doprovodí trpaslík s lucernou.

Kombinace těchto všech služeb činí z Dětenic zajímavou příležitostí pro firemní kurzy či incentivní turistiku.


Pizzeria a creperia Rustikal


Součástí hotelu Rustikal je restaurace-pizzerie s nabídkou italských a francouzských specialit. Nachází se v obci Dětenice, v regionu Český ráj.

Středověká krčma Dětenice


Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek – přenést se do období středověku se vším, co k němu patří.

Více ubytování v lokalitě Dětenice

Doporučené regiony

Hrubá Skála
Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména...
Malá Skála
Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným...
Turnov
Město Turnov patří společně s Jičínem k nejznámějším a nejoblíbenějším turistickým centrům regionu Český ráj. Turnov bývá nazýván jednou z bran Českého ráje, zároveň však...

Další zajímavé regiony

Frýdštejn
Obec se nachází na západ od Malé Skály (asi 3 km směrem na Hodkovice nad Mohelkou). Frýdštejn spolu s Malou Skálou tvoří jedno z center cestovního ruchu Českého ráje. Frýdštejn je zajímavý...

Všechny regiony

Nacházíte se na Dětenice
toplist