Frýdštejn

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Frýdštejn

Ubytování Frýdštejn a okolí nabízí pro návštěvníky obce Frýdštejn širokou škálu možností. Ubytování Frýdštejn představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Frýdštejn, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Frýdštejn? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Frýdštejn

Ubytování Frýdštejn

Obec se nachází na západ od Malé Skály (asi 3 km směrem na Hodkovice nad Mohelkou). Frýdštejn spolu s Malou Skálou tvoří jedno z center cestovního ruchu Českého ráje. Frýdštejn je zajímavý především díky zřícenině středověkého hradu s vysokou věží a komplexem hradních světnic vytesaných do pískovcové skály. Zřícenina hradu Frýdštejn je velmi fotogenická a posloužila jako kulisa ve filmové pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

Obec Frýdštejn je kromě své atraktivní zříceniny a spojením s Malou Skálou zajímavá taky díky místnímu koupališti a díky rozhledně Kopanina, která se tyčí na kopci nad obcí. V obci je kromě řady privátních ubytování jako například Rekreační dům U Peštů také dvojice zařízení vhodná pro skupinové školní a mládežnické pobyty: Sporthotel Frýdštejn, nebo Bartošova pec Obě zařízení totiž kromě ubytování nabízí i realizaci outdoorových a adrenalinových aktivit nebo sportovních jiných programů. Nedaleko rozhledny Kopanina najdete také menší penzion Chata Harmonie, který je vyhledáván pro klidnou rodinnou atmosféru.


Penzion – rekreační dům U Peštů


Penzion nabízí ubytování v jedné z nejkrásnějších turistických oblastí České republiky - v Českém ráji. Tato oblast láká své návštěvníky na skalní města, pohádkové hrady a zámky, malebné vesničky a rybníky. Romantické scenérie vybízejí k pěším a cyklistickým výletům. Penzion se nachází v malé vesničce Roudný nedaleko zříceniny skalního hradu Frýdštejn.

Apartmány – rekreační dům U Peštů


Apartmány nabízí ubytování v jedné z nejkrásnějších turistických oblastí České republiky - v Českém ráji. Tato oblast láká své návštěvníky na skalní města, pohádkové hrady a zámky, malebné vesničky a rybníky. Romantické scenérie vybízejí k pěším a cyklistickým výletům. Rekreační dům se nachází v malé vesničce Roudný nedaleko zříceniny skalního hradu Frýdštejn.

Apartmány Kopanina


Chata Kopanina se nachází nad obcí Frýdštejn v Českém ráji. Okolí chaty Kopanina je jednou z nejatraktivnějších oblastí Českého ráje – zřícenina hrady Frýdštejn, řeka Jizera a další turistické cíle nabízí atraktivní a aktivní dovolenou.

Více ubytování v lokalitě Frýdštejn

Doporučené regiony

Hrubá Skála
Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména...
Malá Skála
Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným...
Turnov
Město Turnov patří společně s Jičínem k nejznámějším a nejoblíbenějším turistickým centrům regionu Český ráj. Turnov bývá nazýván jednou z bran Českého ráje, zároveň však...

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Frýdštejn
toplist