Hrubá Skála

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Hrubá Skála

Ubytování Hrubá Skála a okolí nabízí pro návštěvníky obce Hrubá Skála širokou škálu možností. Ubytování Hrubá Skála představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Hrubá Skála , tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Hrubá Skála ? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Hrubá Skála

Ubytování Hrubá Skála

Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména do pískovcových skal, ale samozřejmě i do dalších míst.

V obci najdete hned několik možností ubytování, především se jedná o penziony či ubytování v soukromí, ale jsou zde i dva hotely, rekreační středisko a tábořiště.

Co se týká penzionů, kvalitní ubytování v sousedství zámku Hrubá Skála poskytuje například pension Jana. Tento pension nabízí ubytování v hlavní budově nebo v depandance. Mezi další oblíbené penziony patří například pension Polepšovna s vyhlášeným hostincem. Pokud vyhledáváte spíše ubytování v soukromí, pak můžete zvolit třeba privát Pohoda s nádherným výhledem na zříceninu hradu Trosky, nebo ubytování Terezka.

Jestliže hledáte ubytování hotelového typu, pak je tu hotel Štekl, který byl pojmenován po svém zakladateli, Karlu Šteklovi. Hotel byl postaven na skalním pískovcovém masivu vedle zámku Hrubá Skála a v minulosti jej navštívil například známy český spisovatel Karel Čapek a další čeští spisovatelé či malíři. Stylové ubytování nabízí i hotel Zámek Hrubá Skála, který stojí na pískovcových skaliscích zvedajících se vysoko nad údolím.

Pro ty, kteří hledají levné ubytování a nevadí jim nocovat v chatkách či vlastních stanech, je v obci Hrubá Skála rekreační areál či tábořiště.

Jak vidíte, nabídka ubytování v obci Hrubá Skála je opravdu široká.


Hotel Štekl


Hotel Štekl poskytuje komfortní ubytování přímo v srdci regionu Český ráj, v oblasti plné přírodních krás. Nachází se v těsném sousedství zámku Hrubá Skála, pouhou půl hodinu od vlakové a autobusové zastávky a je snadno dostupný i vlastním automobilem.

Pension Polepšovna


Hostinec s pensionem Polepšovna se nachází v samém centru turistického regionu Český Ráj, v obci Krčkovice, nedaleko zámku Hrubá Skála.

Hostinec Polepšovna


Hostinec Polepšovna je součástí útulného penzionu, který leží v srdci turistického regionu Český ráj, v obci Krčkovice nedaleko zámku Hrubá Skála.

Privát Pohoda


Privát Pohoda nabízí ubytování v obci Hrubá Skála, na okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj.

Pension Jana, Hrubá Skála


Pension Jana poskytuje kvalitní ubytování nedaleko hruboskalského skalního města, v sousedství zámku Hrubá Skála. Tato poloha ve středu regionu Český ráj nabízí nepřeberné možnosti pro pěší výlety, cykloturistiku, koupání, návštěvy památek, houbaření, horolezectví atd.

Ubytování v soukromí Jarmila Drahoňovská


Ubytování v soukromí Jarmila Drahoňovská se nachází na kraji obce Hrubá Skála, v turistickém regionu Český ráj.

Penzion Amulet


Penzion Amulet je situován na samotě, v malebném prostředí mezi rybníky a lesy Českého ráje v obci Hrubá Skála - Rokytnice. Naleznete jej na turistické trase Podtrosecká údolí. Český ráj je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, rybaření a příznivce horolezectví či houbaření. V širokém okolí je možné navštívit mnoho památek, hradů, zámků, přírodních zvláštností a krás.

Roubenka Amulet


Ubytování v Roubence – Amuletu je ve dvou samostatných oddělených částí roubenky. Roubenka je situována na samotě, v malebném prostředí mezi rybníky a lesy Českého ráje v obci Hrubá Skála - Rokytnice. Roubenka se nachází v nádherném prostředí Podtroseckého údolí s výhledem na hrad Trosky.

Více ubytování v lokalitě Hrubá Skála

Doporučené regiony

Hrubá Skála
Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména...
Malá Skála
Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným...
Turnov
Město Turnov patří společně s Jičínem k nejznámějším a nejoblíbenějším turistickým centrům regionu Český ráj. Turnov bývá nazýván jednou z bran Českého ráje, zároveň však...

Další zajímavé regiony

Libošovice
Obec Libošovice leží v srdci Českého ráje, zhruba 3 km severozápadně od Sobotky. Libošovice byly původně součástí kosteckého panství. Nejvýznamnější památkou v blízkém okolí obce...
Mříčná
Obec Mříčná leží asi 3 km jihozápadně od města Jilemnice. Rozkládá se v podhůří Krkonoš.   V obci se dochovala řada stavení s prvky klasické krkonošské lidové architektury, například...

Všechny regiony

Nacházíte se na Hrubá Skála
toplist