Koberovy

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Koberovy

Ubytování Koberovy a okolí nabízí pro návštěvníky obce Koberovy širokou škálu možností. Ubytování Koberovy představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Koberovy, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Koberovy? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Koberovy

Ubytování Koberovy

Obec Koberovy leží mezi městy Turnov a Železný Brod. Rozkládá v údolí mezi vrchy Hamštejnem a Fialníkem, pod horou Kozákov, v turistickém regionu Český ráj.

Ubytování zde najdete v penzionech a chalupách. Nejatraktivnější je penzion Hamštejn, který leží na hřebeni vrchu Hamštejn, a z jehož terasy je neopakovatelný výhled do celého okolí.

Okolí obce Koberovy je atraktivní díky přírodním krásám a zajímavým turistickým cílům. V letní sezóně jsou Koberovy ideálním místem pro výlety do Českého ráje. V nejbližším okolí řada zajímavých míst jako například zámek Hrubá Skála, Dlaskův statek, Suché skály, Boučkův statek, řeka Jizera, obec Malá Skála nebo hrad Frýdštejn. Nedaleko leží známé sklářské město Železný Brod s městskou památkovou rezervací Trávníky. Vrch Kozákov s rozhlednou nabízí nádherný výhled nejen na Český ráj, ale i na Krkonoše a Jizerské hory. V zimě je na vrchu Kozákov využívána sjezdovka a v letních měsících je toto místo oblíbené mezi milovníky bezmotorového létání.


Apartmány Michovka


Apartmány Michovka je nově zrekonstruovaný dům umístěný v obci Michovka. Z apartmánů jsou krásné výhledy do malebné krajiny Českého ráje, konkrétně na nedaleký Kozákov a Klokočské skály.

Více ubytování v lokalitě Koberovy

Doporučené regiony

Hrubá Skála
Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména...
Malá Skála
Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným...
Turnov
Město Turnov patří společně s Jičínem k nejznámějším a nejoblíbenějším turistickým centrům regionu Český ráj. Turnov bývá nazýván jednou z bran Českého ráje, zároveň však...

Další zajímavé regiony

Klášter Hradiště nad Jizerou
Klášter Hradiště nad Jizerou leží v sousedství Mnichova Hradiště, na samém okraji Českého ráje. Obec se nachází na místě původního slovanského hradiště nad soutokem Zábrdky s Jizerou,...

Všechny regiony

Nacházíte se na Koberovy
toplist