Malá Skála

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Malá Skála

Ubytování Malá Skála a okolí nabízí pro návštěvníky obce Malá Skála širokou škálu možností. Ubytování Malá Skála představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Malá Skála , tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Malá Skála ? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Malá Skála

Ubytování Malá Skála

Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným východiskem turistických výletů. Mezi nejnavštěvovanější místa v okolí Malé Skály patří zřícenina Vranov – Pantheon, zřícenina hradu Frýdštejn, Maloskalské skalní město, Suché skály, Besedické skály a další.

Pokud chcete v obci Malá Skála strávit svou dovolenou a hledáte zde ubytování, pak máte na výběr z několika možností - od hotelů, přes penziony, apartmány, ubytování v soukromí, ubytovnu či kemp. Záleží jen na vašich požadavcích, které na ubytování kladete.

Jestliže hledáte ubytování v hotelu, pak se nabízí například hotel Skála či hotel Kavka. Hotel Skála je příjemný rodinný hotel s vybaveným dětským koutkem a dalšími službami pro rodiny s dětmi. Hotel Kavka nabízí ubytování ve dvou ubytovacích kategoriích, takže zde najdete i levné ubytování charakteru turistické třídy. Hotel je také vhodný pro ubytování při firemních akcí.

Pokud dáváte přednost spíše ubytování v penzionu, apartmánu či ubytování v soukromí, pak můžete zvolit například penzion Neco, který poskytuje dva typy ubytování – levné turistické pokoje či kompletně vybavené apartmány. Ubytování Zdeněk Tunka nabízí ubytování ve dvou samostatných objektech – jedná se o samostatný domek a dále o budovu, ve které jsou dva apartmány. Klidné ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích nabízí ubytování Burianová Eliška. Oblíbené jsou i apartmány apartmány Zrcek, apartmán Šimek či apartmán Atelier Malá Skála.

Nedaleko Malé Skály se nachází i Baráček SUNDISK - turistická ubytovna určená převážně pro baťůžkáře, školní výlety a outdoorová školení. Jestliže dáváte přednost ubytování v kempu, pak je dobrou volbou autokemp Ostrov, který leží přímo na břehu řeky Jizery a nabízí ubytování ve stanech, karavanech či chatkách.

Co se týká sportovního vyžití, i zde Malá Skála nabízí řadu možností, ať už se jedná o pěší turistiku, cyklistiku či horolezectví. Na břehu Jizery se rozkládá sportovní centrum Žlutá Plovárna s lanový centrem, půjčovnou lodí a dalšími aktivitami.


Hostinec U Rudy


Hostinec U Rudy nabízí ubytování i stravování v krásném koutu Českého ráje. V těsné blízkosti se nacházejí unikátní Suché skály, Besedické skály a spousta dalších přírodních zajímavostí a památek. Pojeďte tam, kde se budete cítit skutečně jako v ráji.

Apartmány Tunka Zdeněk


Apartmány Tunka Zdeněk jsou tři objekty, které nabízejí ubytování bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, v krásném turistickém regionu Český ráj. Ubytování v penzionu Tunka nabízí celkem až 28 lůžek v dalších okolních budovách. Bližší informace získáte u provozovatele penzionu Tunka.

Apartmán Atelier Malá Skála


Apartmán leží přímo na břehu řeky Jizery v centru obce Malá Skála, v turistickém regionu Český Ráj.

Apartmány Zrcek


Apartmány Zrcek leží v obci Malá Skála nedaleko města Turnov, v turistickém regionu Český ráj.

Apartmán Burianová Eliška


Ubytování Burianová Eliška se nachází na klidném a tichém místě v obci Malá Skála v turistickém regionu Český ráj, s překrásným výhledem na Suché skály.

Penzion Sport Frýdštejn


Penzion Sport Frýdštejn nabízí ubytování v obci Frýdštejn, nedaleko obce Malá Skála. Penzion je ideálním výchozím místem pro výlety do turistického regionu Český ráj a Pojizeří.

Více ubytování v lokalitě Malá Skála

Doporučené regiony

Hrubá Skála
Hrubá Skála leží uprostřed nádherné oblasti zvané Český ráj, nedaleko města Turnov. Obec se nachází na okraji Hruboskalského skalního města a nabízí tedy řadu možností výletů, zejména...
Turnov
Město Turnov patří společně s Jičínem k nejznámějším a nejoblíbenějším turistickým centrům regionu Český ráj. Turnov bývá nazýván jednou z bran Českého ráje, zároveň však...
Malá Skála
Malá Skála patří mezi nejoblíbenější turistická centra regionu Český ráj. Tato malebná obec rozkládající se na obou březích řeky Jizery má neopakovatelnou atmosféru a je oblíbeným...

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Malá Skála
toplist