Mala Skala

Český Ráj jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Český Ráj nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Český Ráj najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Český Ráj nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Mala Skala

Ubytování Mala Skala a okolí nabízí pro návštěvníky obce Mala Skala širokou škálu možností. Ubytování Mala Skala představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Mala Skala, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Český Ráj je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Český Ráj v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Mala Skala? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Mala Skala

Unterkunft Mala Skala

Apartment Zrcek


Apartment Zrcek liegt im Dorf Malá Skála nahe der Stadt Turnov, in der touristischen Region der Tschechischen Paradies.

Pension Sport Frýdštejn


Nichtraucher-Familienpension Sport Frýdštejn befindet sich unweit des Böhmischen Paradieses und der Felsen von Malá Skála. Diese Pension ist sowohl für Familienaufenthalte als auch für Gruppenfahrten jeder Art (Schulgruppen, Wandervereine, Sportclubs u.-s.-w.) geeignet.

Apartment Burianová Eliska


Das Apartment Burianová Eliška befindet sich in ruhiger und friedlicher Lage im Dorf Malá Skála, in der Tourismusregion Böhmisches Paradies. Das Apartment ist mit herrlichem Blick auf die Trockenfelsen (Suché skály).

Apartment Atelier


Studio-Wohnung Atelier Malá Skála befindet sich am Ufer des Flusses Jizera in Dorf Malá Skála, in der touristischen Region Böhmisches Paradies.

Gasthaus U Rudy


Gasthaus U Rudy bietet Unterkunft und Verpflegung in einer schönen Ecke des Böhmischen Paradieses. In der Nähe gibt es einzigartige Felsen Suché und Besedické und viele andere Naturschönheiten und Sehenswürdigkeiten.

Appartements Tunka Zdeněk


Die Unterkunft Zdeněk Tunka bietet zur Unterkunft zwei Objekte ohne Anwesenheit des Inhabers. Beide Objekte befinden sich in einem ruhigen Teil der Ortschaft Malá Skála, in der schönen Touristenregion Český ráj. Die Unterkunft in der Pension Tunka bietet insgesamt 28 Betten in anderen umliegenden Gebäuden. Für weitere Informationen wenden Sie sich an den Betreiber der Pension Tunka.

Více ubytování v lokalitě Mala Skala

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Mala Skala
toplist