Turnov


Apartman Český ráj, Turnov


Zakwaterowanie prywatne Český ráj oferuje zakwaterowanie w mieście Turnov, w regionie Czeski Raj.

Hotel Na Výšince


Hotel Na Výšince jest położony jest w centrum miasta Turnov, w Czeskim Raju. Goście hotelu Na Výšince bardzo z przyjemnością użyciu centrum sportowego z kortami tenisowymi, kręgielnią, badmintonem, symulator gry w golfa i treningu fitness, które znajduje się 100 metrów od hotelu.

Kamping Zrcadlová koza


Kamping Zrcadlová koza oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w pobliżu miasma Turnov, w pięknym otoczeniu regionu Czeski Raj.

Apartamenty Adam


Apartments Adam oferujemy luksusowe zakwaterowanie w miaste Turnov. Zapomnij o klasycznych hoteli. Zakwaterowanie w apartamentu Adam oferuje znacznie więcej. Pensjonat znajduje się 100 metrów od centrum Turnova, można więc każdy wieczór mile spędzić w licznych pobliskich restauracjach. Zapraszamy również do słynnego muzeum Czeskiego Raju i turnowskich kościołów. Podróżować można pieszo, ale czekają na Was również liczne trasy rowerowe.

Pensjonat i restauracja Zrcadlová koza


Pensjonat i restauracja Zrcadlová koza oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w pobliżu miasma Turnov, w pięknym otoczeniu regionu Czeski Raj.

Restauracja U Koubusů


Restauracja jest części Pensjonat U Koubusů i oferuje wyżywienie w gminie Pelešany, w pobliżu miasma Turnov, w regionie Czeski Raj.

Kemp Dolánky


Kemp Dolánky leży w jednym z najbardziej turystycznych miejsc w cCzeskim Raju dla miłośników wędrówek lub rowerzystów. Obszar kempu jest w pobliżu miejscowości Trutnov (4 km), która jest bramą do Czeskiego Raju.

Pensjonat Na Krásné Vyhlídce


Pensjonat Na Krásné Vyhlídce oferuje zakwaterowanie w gminie Mužský, w regionie Czeski Raj.

Apartament Sedmihorky


Apartamenty Sedmihorky oferuje zakwaterowanie w regionie turystycznym Czeski Raj w miejscowości Karlovice - Sedmihorky, która leży w pobliżu miasta Turnov.

Bohemia Inn Hotel


Hotel Bohemia Inn znajduje się kilka minut od centrum miasta Turnov, w pobliżu dużego parku przylegającego do doliny rzeki Izery. Wiele dobrze oznakowanych szlaków rozpoczyna się w hotelu i można je wykorzystać do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Více ubytování v lokalitě Turnov

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Turnov
toplist