Turnov


Apartamenty Adam


Apartments Adam oferujemy luksusowe zakwaterowanie w miaste Turnov. Zapomnij o klasycznych hoteli. Zakwaterowanie w apartamentu Adam oferuje znacznie więcej. Pensjonat znajduje się 100 metrów od centrum Turnova, można więc każdy wieczór mile spędzić w licznych pobliskich restauracjach. Zapraszamy również do słynnego muzeum Czeskiego Raju i turnowskich kościołów. Podróżować można pieszo, ale czekają na Was również liczne trasy rowerowe.

Kamping Zrcadlová koza


Kamping Zrcadlová koza oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w pobliżu miasma Turnov, w pięknym otoczeniu regionu Czeski Raj.

Apartman Český ráj, Turnov


Zakwaterowanie prywatne Český ráj oferuje zakwaterowanie w mieście Turnov, w regionie Czeski Raj.

Hotel Na Výšince


Hotel Na Výšince jest położony jest w centrum miasta Turnov, w Czeskim Raju. Goście hotelu Na Výšince bardzo z przyjemnością użyciu centrum sportowego z kortami tenisowymi, kręgielnią, badmintonem, symulator gry w golfa i treningu fitness, które znajduje się 100 metrów od hotelu.

Pensjonat i restauracja Zrcadlová koza


Pensjonat i restauracja Zrcadlová koza oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w pobliżu miasma Turnov, w pięknym otoczeniu regionu Czeski Raj.

Bohemia Inn Hotel


Hotel Bohemia Inn znajduje się kilka minut od centrum miasta Turnov, w pobliżu dużego parku przylegającego do doliny rzeki Izery. Wiele dobrze oznakowanych szlaków rozpoczyna się w hotelu i można je wykorzystać do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

Restauracja U Koubusů


Restauracja jest części Pensjonat U Koubusů i oferuje wyżywienie w gminie Pelešany, w pobliżu miasma Turnov, w regionie Czeski Raj.

Sportbar TJ Turnov


Sportbar jest części Sportcentrum TJ Turnov i znajduje się w mieście Turnov, w regionie Czeski Raj (Cesky raj).

Restauracja Na Krásné Vyhlídce


Restauracja jest części pensjonat Na Krásné Vyhlídce i oferuje wyżywienie w gminie Mužský, w regionie Czeski Raj.

Pensjonat Pod Hlavaticí


Pensjonat Pod Hlavatici znajduje się na początku Złotej Ścieżce w Czeskim Raju. Pensjonat położony jest pod wieżą Hlavatickou i około 1 km od zamku Wallenstein i miasta Turnov.

Více ubytování v lokalitě Turnov

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Horni Olesnice
Miejscowość Horní Olešnice leży na granicy dwóch regionu turystycznenych -  Czeski Raj i Karkonosze. Horní Olešnice -  to typowa górska wioska z obszarów wiejskich domów z drewna i piaskowca....

Všechny regiony

Nacházíte se na Turnov
toplist