Turnov


Hotel Na Výšince


Hotel Na Výšince jest położony jest w centrum miasta Turnov, w Czeskim Raju. Goście hotelu Na Výšince bardzo z przyjemnością użyciu centrum sportowego z kortami tenisowymi, kręgielnią, badmintonem, symulator gry w golfa i treningu fitness, które znajduje się 100 metrów od hotelu.

Pensjonat i restauracja Zrcadlová koza


Pensjonat i restauracja Zrcadlová koza oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w pobliżu miasma Turnov, w pięknym otoczeniu regionu Czeski Raj.

Kamping Zrcadlová koza


Kamping Zrcadlová koza oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w pobliżu miasma Turnov, w pięknym otoczeniu regionu Czeski Raj.

Apartamenty Adam


Apartments Adam oferujemy luksusowe zakwaterowanie w miaste Turnov. Zapomnij o klasycznych hoteli. Zakwaterowanie w apartamentu Adam oferuje znacznie więcej. Pensjonat znajduje się 100 metrów od centrum Turnova, można więc każdy wieczór mile spędzić w licznych pobliskich restauracjach. Zapraszamy również do słynnego muzeum Czeskiego Raju i turnowskich kościołów. Podróżować można pieszo, ale czekają na Was również liczne trasy rowerowe.

Apartman Český ráj, Turnov


Zakwaterowanie prywatne Český ráj oferuje zakwaterowanie w mieście Turnov, w regionie Czeski Raj.

Pensjonat Eden


Pensjonat Eden jest położony w centrum miastaTurnov, ale w jego ciche części, w pobliżu rzeki Izery. Miasto Turnov je nazywają brama Czeskiego Raju, a tym samym jego okolice oferują wiele możliwości wycieczek popularnych obszarów Czeskiego Raju. Atmosfera pensjonatu jest dla rodziny, i jak sprostać wymaganiom noclegów pracowników korporacji.

Pensjonat turystyczny Podháj


Turystyczny dom Podháj jest położony około 12 minut spacerem od campingu Sedmihorky, w pobliżu stawu Židlík, w samym sercu Czeskiego Raju.

Restauracja U Koubusů


Restauracja jest części Pensjonat U Koubusů i oferuje wyżywienie w gminie Pelešany, w pobliżu miasma Turnov, w regionie Czeski Raj.

Zakwaterowanie Löffler, Přepeře


Apartament Löffler oferuje zakwaterowanie w rodzinnym domu we wsi Přepeře, 2,5 km od miata Turnov, w regionie turystycznym Czeski Raj. Wioska Přepeře są dogodną bazą wypadową do wielu pięknych miejsc, takich jak skały Příhrazské, zamek Valečov, ruiny Drábské světničky i więcej.

Sportbar TJ Turnov


Sportbar jest części Sportcentrum TJ Turnov i znajduje się w mieście Turnov, w regionie Czeski Raj (Cesky raj).

Více ubytování v lokalitě Turnov

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Turnov
toplist