Zdar


Dacza Na Svazence


Drewniany domek letniskowy Na Svazence oferuje zakwaterowanie na skraju wsi Skokovy, w regionie Czeski Raj, 20 km od miasta Jičín. Domek znajduje się na dużym ogrodzonym ogrodzie, tuż przy lesie. Otwarte od kwietnia do października (04.01 - 10.31).

Pensjonat Helga


Pensjonat oferuje zakwaterowanie w regionie turystycznym Czeski Raj. Jest to dom rodzinny, położony w miejscowości Zdar, w pobliżu zamku Drábské světničky i skały Příhrazske.

Domek Milena Cihlářová


Domek Milena Cihlářová oferuje zakwaterowanie w ceglanym domku z basenem z podgrzewaną energią słoneczną, obok lasu na obrzeżach wsi Skokovy, 6 km od zamku Kost i 20 km od Jičína. Wieś Skokovy znajduje się w regionie turystycznym Czeski Raj.

Pensjonat Maruška, Žehrov


Pensjonat Maruska, położony we wsi Zdar, w części zwanej Zehrov. Pensjonat oferuje zakwaterowanie w apartamentach. Miejscowość Zdar i jej okolice są bardzo popularnym miejscem turystycznym, ponieważ oferuje ciche zakwaterowanie a jednocześnie bliskość atrakcyjnych miejsc turystycznych w Czeskim Raju.

Více ubytování v lokalitě Zdar

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Horni Olesnice
Miejscowość Horní Olešnice leży na granicy dwóch regionu turystycznenych -  Czeski Raj i Karkonosze. Horní Olešnice -  to typowa górska wioska z obszarów wiejskich domów z drewna i piaskowca....

Všechny regiony

Nacházíte se na Zdar
toplist